Samsung 75" The Frame Customizable Bezel, Modern Teak - VG-SCFF75TKBZA (2025) - Open Box
- Quick and easy installation
- Various color options
- Simple and harmonious design
- Compatible with 75" The Frame (2021-2024) and The Frame Pro (2025)
Price unavailable
Pickup currently unavailable at 80 Carter Drive
What's In The Box
Free Shipping
FedEx Shipping
All merchandise except for oversized items (e.g. Flat screen LED TVs over 55" and plasma TVs over 51") advertised on Beachcamera.com are usually shipped via FedEx.
United States Postal Service (USPS) Shipping
Small items such as memory cards may be shipped by the Post Office.
Oversized Merchandise Shipping
Oversized merchandise (Flat screen LED TVs over 55", plasma TVs over 51", BBQ Grills & Furniture) are shipped via a motor freight carrier that specializes in Home Delivery. Since these items are large and fragile, special handling is required, and cannot be shipped via our standard shipping options.
Non-Deliverable Addresses
We are unable to delivery to the following addresses:
- Mail box drop off locations
- Hotels and motels
- Trade Shows, Conventions, Conferences
Standard Return Policy
- Incomplete returns will receive a reduced credit, reflecting any missing peripherals.
BTC Beach Camera Returns
80 Carter Drive
Edison, NJ 08817
Televisions over 65" must be returned via one of our Home Delivery Partners. Please contact us to schedule a pickup for your large TV return.